Diet Booster 5:2

tabletki wspomagające odchudzanie
  • Jakość działania: 5/6

  • Szybkość działania: 5/6

  • Bezpieczeństwo: 6/6

  • Trwałość efektów: 5.5/6

  • Skuteczność: 5/6

  • Opinie: 5.5/6

  • SPRAWDŹ CENĘ!

5:2 Diet Booster to naturalny spalacz tłuszczu, który w skuteczny sposób wspiera odchudzanie. Dzięki twórcom diety odchudzającej – dr Michaelowi Mosleyowi oraz dr Mimi Spencer, powstał preparat na bazie naturalnych składników, które w optymalny sposób pozwala likwidować uczucie głodu i zaspokajać zapotrzebowanie energetyczne, dostarczając witaminy i mikroelementy.

5:2 Diet Booster to preparat w stu procentach naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje efektów ubocznych, w naturalny sposób wspierając organizm w walce z dodatkowymi kilogramami. 5:2 Diet Booster dostępny jest na rynku w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Optymalny skład obu preparatów zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie odchudzania, dostarczając niezbędnych składników i substancji w zależności od płci.

Kapsułki dla kobiet pomagają także regulować gospodarkę hormonalną, wzmacniają także paznokcie, skórę i włosy. Preparat dla mężczyzn pomaga także utrzymywać odpowiedni poziom testosteronu, a jego silne właściwości odchudzające pozwalają skutecznie pozbywać się tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, ramion i pośladków.

Stosowanie: Należy przyjmować tabletki 3 razy w ciągu dnia, przed głównymi posiłkami, rano, w południe i na wieczór. Maksymalnie do 4 tabletek dziennie lub zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci oraz dla nastolatków.
Skład: 5:2 Diet Control™ Proprietary Blend, Tyrosine, Green Tea (Zielona herbata) extract 55% EGCG, Bitter Orange extract 4:1, Long Lasting energy™ Proprietary Blend, Caffeine anhydrous, Guarana extract 22%, Black pepper extract – Piperine (Piperyna) 95%, Natural Male enhancer™ Proprietary blend, Ginseng, Tribulus Terresis.
Na receptę: Nie (dostępny w sprzedaży bez recepty lekarza).

Diet Booster 5:2
3.7 (74.71%) 34 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.