Silvets

najlepsze tabletki na odchudzanie
  • Jakość działania: 5.5/6

  • Szybkość działania: 5.8/6

  • Bezpieczeństwo: 6/6

  • Trwałość efektów: 5.7/6

  • Skuteczność: 5.4/6

  • Ocena: 5.68/6

  • SPRAWDŹ CENĘ!

Silvets to bezkonkurencyjny i niezwykle skuteczny rodzaj tabletek wspomagających odchudzanie. Unikatowy skład preparatu skomponowanego z naturalnych składników (wyciąg z jagody acai, zielona herbata, guarana, papryka cayenne, acetyl l-karynityny, bioperyna, chrom) sprawia, że tabletki są bezpieczne i nie powodują efektów ubocznych.

Kapsułki na odchudzenie Silvets wspierają także przemianę materii i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha, z którego szczególnie trudno zrzucić dodatkowe kilogramy! Tabletki dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy chcą szybko i bezpiecznie schudnąć.

Bogactwo antyoksydantów i kwasów tłuszczowych znacznie wzmacnia odporność. Zielona herbata poprawia metabolizm, a zawarta w tabletkach guarana wspomaga spalanie tłuszczu z najbardziej narażonych miejsc. Z kolei papryka cayenne pozwala łatwiej kontrolować masę ciała, a acetyl l-karynityny pomaga spalać tkankę tłuszczową.

Regularne stosowanie tabletek Silvets pomaga chronić ciało przed rozrastaniem się tkanki tłuszczowej, poprawia samopoczucie i dodaje energii na co dzień. Pozytywnie wpływa także na przemianę materii i stanowi doskonały sposób na pozbycie się dodatkowych kilogramów.

Dawkowanie: 2–4 tabletki dziennie.
Skład: Wyciąg z jagody Acai Berry 4:1 200 mg, Wyciąg z nasion Guarany 4:1 400 mg, Wyciąg z liści Zielonej Herbaty 10:1 240 mg, Pieprz Cayenne (Capsicum Frutescens) 8:1 12,5 mg, Winian L–Karnityny 80 mg, Bioperyna 2,5 mg, Chrom 10 mcg, Witamina D3 10 mcg, Bioperine.
Na receptę: Nie (dostępny w sprzedaży bez recepty lekarza).

Silvets
4.3 (85.59%) 93 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.